Nacházíte se v sekci: Zpravodaj / Opengame 2012

29.06 (Pátek) 16:45 Angry Pigs Vášprostor florball team HAT 0:9
29.06 (Pátek) 21:15 Béleš Team Vášprostor florball team HAT 4:2
28.06 (Čtvrtek) 17:00 FBC Hradec nad Moravicí Vášprostor florball team HAT 1:4
28.06 (Čtvrtek) 21:30 Vášprostor florball team Los Cocoteros HAT 4:2
30.06 (Sobota) 16:00 Vášprostor florball team Florbalmania.cz Spartak Vrchlabí STN 5:0 (K)
30.06 (Sobota) 20:00 Rytíři z Brtníku Vášprostor florball team STA 3:7
01.07 (Neděle) 10:00 Vášprostor florball team FBŠ Hattrick Brno U35 BOH2 4:3 (N)
01.07 (Neděle) 14:00 Vášprostor florball team Saigon BOH2 5:4 (N)
01.07 (Neděle) 17:00 FBC Hradec nad Moravicí Vášprostor florball team BOH1 4:1

Nominace na první playoff zápas, který nás čeká buď s Florbalmania.cz Spartak Vrchlabí nebo Kolik višní tolik třešní.

Jisté ale je, že to bude v 16:00 na Sportovní hala Univerzity Obrany, na staňkove http://www.opengame.cz/haly/sh-university-obrany/

Požádám všechny ať jsou na hřišti cca 30 minut před zápasem. Fit a s dobrou náladou :-) Přiveďte s sebou hoďně fanoušků, budou potřeba!!

Hezkou noc všem

První zápas nás stal dva hráče a tak lze považovat naše vítězství za težce zaplacené. Přeji Honzovi i Jirkovi brzke uzdravení. Budu rád když nás přijdou podpořit alespoň do hledišťe....

I tak ale vítězství bylo více než zasloužené. Pochválit lze především Jirku Jírovského, který nám prvními dvěma góly dál klid na hokejky.  Honza i přes svoje zranění odchytal druhý poločas jakoby se nic nedělo a celý tým šlapal jako hodinky.

Škoda jen snad pozdních příchodů skoro všech hráčů, včetně Marka, který to nestihl vůbec. Chtěl jsem udělat týmové foto...tak snad to vyjde zítra a sejdeme se alespoň na jeden zápas v kompletní sestavě.

Druhý zápas musím vyzvednout především výkon Marka, který nás podržel v kritickém tlaku soupeře při stavu 4:2. Do záznamu také napišme, že všechny góly v tomto zápase střelil náš tým. Dan a Igor si připišou po jednom bodu do řad vlastních gólů.... Hra na tři řady útočníků a dvě řady obránců nám na minimálně zítřejší den vydží.

Přeji týmu především už žádné zranění nikoho z nás.....

Dobrou noc a zitra na Hattricku v 16:15

Letos se mi sestavy skládaly velmi těžko, je to způsobeno jak malým počtem společných tréninku tak malou účasti ze strany nominovaných hráčů. Timto musím poděkovat Vojtovi a Danovi za skoro 100% účast.

Prozatím hrajeme na tři řady. Máme čtyři zápasy na to poznat jak a komu to společně půjde...

První a druhá řada hraje v pravidelném rytmu. Třetí řada bude nasazována dle potřeby a stylu hry soupeře. Rád bych aby na zápasy chodili oba brankaři pro případ zranění nebo střídání a všichni hráči.

Na první zápas přijdtě prosím všichni o 30 minut dříve. Rozdáme si dresy, případně uděláme společnou fotografii.

První zápas hrajeme na hale Hattrick v 17:00 s  FBC Hradec nad Moravicí. Tudíž všiihni prosím v 16:30 tam

Útok: Laďislav Hamerský  - Josef Vavřin

I když hrajeme jako tým tak přece jenom musíme zmíňit naše tři nejproduktivnější hráče turnaje. Všem velká poklona

1. Martin Holeček     Góly:12    Asistence:2   Body:14    Vyloučení:12
  2. David Ruber     Góly:1  Asistence:8   Body:9    Vyloučení:0
  3. Jakub Nowak     Góly:5 Asistence:3   Body:8    Vyloučení:0