Zpět do kategorie: Zpravodaj / Opengame 2009

První zápas nás vyzkoušel tým Hattrick OLD Boys, který se stal nedávno mistrem ČR, tudíž bylo jasné, že svoji „kůži“ nedá lacino …. . V sestavě týmu Vášprostor floorball team došlo k poslední změně a to doplnění počtu obránců na šest Oldřichem Zemanem. Hrálo se stejně jako na Opengame 2x15 minut. V týmu chyběli pouze „trenéři“ na střídání a psaní statistik pro útok a obranu.

Zápas se vyvíjel zpočátku né moc příznivě a celý tým působil zpomaleným dojmem. I přes naši početní převahu nás soupeř přehrával. Naštěstí v druhé polovině jsme skóre obrátili a vítězství bylo naše v poměru 8:5 (informace nezaručená :-)). Poprvé jsme hráli ve „čtyřkách“, které působili vyváženým dojmem a i oba brankaři prokázali, že si svém místo v týmu zaslouží.

Druhý zápas jsme soupeři přenechali jednoho z našich brankařů a s hrdým zvoláním kapitána „teď vyhrajeme s rozdílem 4 gólů“ jsme během prvních tří minut prohrávali 0:3 :-). … v zápase jsme toho sice předvedli hodně ale soupeřům brankař nám většinu našich pokusů bravurně vychytal, takže o vítězi bylo rozhodnuto dříve než jsme chtěli... Skóre jsme neustále doháněli ale čas byl náš nepřítel.... Prohra nebyla ostudou ale zkušeností...

S týmu mám velmi dobrý pocit a myslím, že na Opengame 2009 bude důstojným soupeřem všech svých vyzyvatelů.